Menu
Mbylle menunë

Е-Pyetësori

I respektuar,

Faleminderit për interesin tuaj për të marrë pjesë në hulumtimin tonë mbi çështjet kryesore në lidhje me makinat elektrike.

Pyetësori ka një qëllim kërkimor, por edhe arsimor dhe është i përbërë nga dy pjesë:

1.    Pjesa e Parë - Mendimi juaj Për Makinat Elektrike

2.    Pjesa e dytë - Ndryshimi i qëndrimit tuaj pasi keni parë disa video edukative për makinat elektrike

Nëse e plotësoni plotësisht pyetësorin, do të keni një shans të jeni një nga 3 fituesit  të Volkswagen Electric Experience.

Faleminderit
Ekipi juaj i Volkswagen-it

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team