Elegancë dhe dinamizëm në një pikë.

Pjesa e jashtme.

Passat-i i ri kombinon funksionalitetin e vazhdueshëm me linja sportive në një pamje elegante. Me siluetën e tij fluide dhe linjat e theksuara, u përgjigjet edhe kërkesave më të larta. Grila spikatëse e radiatorit dhe figurat e dritë së fenerëve do të tërheqin menjëherë vëmendjen tuaj.

Do të mirëpriteni nga një pamje ekspresive dhe punime të një cilësie të lartë. Parakolpët dhe prapakolpët, fenerët LED ose fenerët opsionalë me matrica LED dhe dritat e pasme LED të ridizenjuar do t'ju bindin me dizajnin modern.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin 

Mbyll
Menu
Mbylle menunë

Më shumë cilësi jete në sajë të komfortit të lartë. Passat i ri.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team