Koncepti i hapësirës i zhvilluar më tej.

Interieri

Hyni dhe ndjeni menjëherë një atmosferë që lidhet më shumë me klasin superior. Shijoni lirinë e hapësirës në Passat-in e ri: Dekori horizontal në panelin e instrumenteve dhe lidhja me dyert e zgjerojnë vizualisht hapësirën e brendshme, duke e bërë të duket më e gjerë dhe e bollshme. Do të mahniteni nga materialet e cilësisë së lartë dhe qartësia e dizajnit që theksojnë karakterin premium të ambientit të brendshëm po aq sa hapësira bujare për këmbët.

Konsola qendrore me një ndarje të madhe magazinimi, paneli i instrumenteve me pamje fisnike dhe dekoret me cilësi të lartë harmonizojnë elegancën dhe organizimin funksional.

Zini vend në Passat-in tuaj dhe nuk do të dëshironi të dilni më. Ulëset me mbështetëse koke të konfigurueshme individualisht u përgjigjen të gjitha kërkesave të estetikës dhe komfortit.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin 

Mbyll
Menu
Mbylle menunë

Më shumë cilësi jete në sajë të komfortit të lartë. Passat i ri.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team