Qasje pa ndërprerje në shërbimet Streaming.

Media-streaming.

Me libra audio, podcast-e dhe muzikë, që mund t'i shijoni në lëvizje përmes shërbimit streaming, edhe udhëtimet më të gjata me automjet do të jenë të larmishme e argëtuese. Për të përdorur shërbimet mjafton të logoheni vetëm një herë me të dhënat tuaja ekzistuese, dhe pastaj mund të hyni direkt nga sistemi i navigimit të Passat-it tuaj pa pasur nevojë të përdorni pajisje të jashtme..1

Përdorimi i shërbimeve streaming mund të kërkojë paketa të dhënash private të klientit (paketat e të dhënave përmes eSIM ose lidhjes WLAN) dhe kërkon llogari ekzistuese me shërbimin përkatës streaming.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin 

Mbyll
Menu
Mbylle menunë

Më shumë cilësi jete në sajë të komfortit të lartë. Passat i ri.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team