Vendosni thekse individuale drite.

Ndriçimi i ambientit.

Kështu ambienti i brendshëm i Passat-it merr një shkëlqim të ri: Me ndriçimin opsional të ambientit, mund të krijoni profil individual ndriçimi të interierit. Në dy versione me deri në 10 ose deri në 30 ngjyra, mund të krijoni atmosferën e duhur për pothuajse çdo ambient - të zbehtë ose të ndritshëm. Mjafton të konfiguroni shiritat ndriçues dekorativë nëpërmjet ekranit të sistemit të radios ose navigimit.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin 

Mbyll
Menu
Mbylle menunë

Më shumë cilësi jete në sajë të komfortit të lartë. Passat i ri.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team