Menu
Mbylle menunë

Polo beats

Sound: check.
Në çdo festë të mirë, dikush kujdeset për tingullin e përsosur. Në rrugë, këtë e merr përsipër Polo beats. Me sistemin e fuqishëm të zërit "beats" me fuqi 300 vat, mund të shijoni një përvojë të jashtëzakonshme tingulli kudo. Dhe këtë jo vetëm që mund ta dëgjoni, por edhe ta shihni.
Sepse me markën e pagabueshme "beats" edhe në aspektin optik do të thotë: check.

Nuk është më i konfigurueshëm

Polo beats nuk mund të porositet më nëpërmjet pajisjeve individuale.

Tingulli Keni nevojë për bas?

Ngrijani zërin dhe përjetoni një presion basi që i bën të gjithë të kërcejnë. Polo beats është i pajisur me një sistem nga specialisti i tingullit Beats Electronics, që gëzon një reputacion në mbarë botën me kufjet e markës beats by Dr. Dre.

Eksterieri Nuk besoni tek përshtatja?

Me Polo beats ecni ose udhëtonin në rrugën tuaj. Është e pagabueshme për shkak të shirit adezivit me. Pasqyrat e jashtme krijojnë një kontrast me bojën e automjetit. Dhe me disqet e aliazhit 16 inç "Torsby" bëni një demonstrim sportiv.

Interieri Hipni, Party filloi!

Krahas sistemit të tij të zërit, dizajni i brendshëm i Polo beats ofron atmosferën më të mirë. Nga mbështetësja e kokës tek tapetat e dyshemesë, ju dhe pasagjerët tuaj do të ndiheni të ledhatuar me dizajnin beats.

Komforti i sediljeve Shumë i kanë zili këto sedilje.

Zini një vend që edhe yjet do të dëshironin ta kishin. Sepse Polo beats ka dy sedilje sportive të cilësisë së lartë përpara në të cilat është stampuar logoja beats.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team