Festoni çdo kthesë

Bllokimi i diferencialit XDS

Bllokimi standard elektronik i diferencës XDS që vjen si pajisje standard, ju mbështet sidomos në kthesa. Ai kontrollon presionin e frenimit të rrotës në brendësi të kthesës dhe e pengon të kthehet, brenda kufijve të sistemit. Pasoja: Me Polo GTI mund të drejtoni makinën nëpër kthesa në mënyrë më sportive dhe më të saktë. Por duhet të keni parasysh që për sigurinë tuaj, edhe sistemi më i mirë nuk i kapërcen kufijtë e fizikës.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin 

Mbyll
Menu
Mbylle menunë

Polo GTI

Tre shkronja që nuk kanë fjalë.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team