Sepse dëshironi të shihni mirë - dhe të dukeni mirë.

Dritat

Këto drita nuk e humbasin efektin e tyre edhe kur fiken: Theksojnë pamjen dinamike të pjesës ballore të Polo GTI. Në mjegull dhe reshje të dendura, do të mbështeteni nga dritat standarde të mjegullës. Drita e këndit sigurojnë që kthesat të ndriçohen më mirë. Me fenerët opsionalë LED, ekspresivë, linja e kuqe GTI vazhdon edhe tek fenerët. Pjesa e pasme është e pajisur si standard me drita LED rezistentë dhe kursyes energjie.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin 

Mbyll
Menu
Mbylle menunë

Polo GTI

Tre shkronja që nuk kanë fjalë.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team