Kujdeset për një klimë individuale.

Sistemi i ajrit të kondicionuar "Climatronic"

Sistemi opsional i kondicionimit të ajrit "Climatronic" (seria Highline) ofron kontroll të temperaturës me 2 zona, që mund të përcaktohet veçmas për shoferin dhe anën e pasagjerit para. Kështu, secili mund të gjejë temperaturën ideale të udhëtimit. Climatronic mund të bëjë shumë më tepër: Shpejtësia e ventilatorit kontrollohet në funksion të shpejtësisë së automjetit dhe operon pak më e heshtur në shpejtësi më të ngadaltë. Kur aktivizoni sistemin e pastrimit të xhamit të përparmë ose ecjen mbrapsht, sistemi kalon automatikisht në modalitetin e riqarkullimit të ajrit për të shmangur aromat e pakëndshme në automjet.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin 

Mbyll
Menu
Mbylle menunë

Polo.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team