Hapni dyert si me magji.

Keyless Access

Mos u lodhni duke kërkuar çelësin e makinës por lëreni në xhep. Sepse me sistemin opsional të mbylljes dhe nisjes "Keyless Access" mjafton ta kesh me vete çelësin e makinës. Nga një distancë prej afro 1,5 metra, çelësi njihet nga sistemi dhe dyert e bagazhi çkyçen sapo të hapni një nga dyert e përparme më njërën dorë. Në automjet, thjesht shtypni butonin start për motorin dhe udhëtimi mund të fillojë.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin 

Mbyll
Menu
Mbylle menunë

Polo.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team