Jeni të mirëpritur të uleni.

Ulëset prej cope

Pa marrë parasysh se cilën linjë pajisjesh zgjidhni: Materiali i pëlhurës së ulëseve është i cilësisë së lartë dhe rezistent në kohë. Zgjedhja e rezervuar e ngjyrave dhe motiveve të çdo kohe dhe delikate të Polos nuk dalin shpejt nga moda dhe mbeten tërheqës dhe elegant edhe pas disa vitesh. Kështu, ulëset prej pëlhure "Basket" gjendet si pajisje bazë tek Polo. Në linjën e pajisjeve "Comfortline", ulëset janë të mbuluara me copë me modelin "Slash" ngjyrë të zezë titani ose Aqua Graphite. Poloja në linjën e pajisjeve "Highline" propozon "Tracks 2" ngjyrë të zezë titani ose Aqua Graphite.

 

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin 

Mbyll
Menu
Mbylle menunë

Polo.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team