maps + more

maps + more është një multitalent i vërtetë me të cilin kemi gjithçka përpara syve. I sinkronizuar nëpërmjet Bluetooth, mund të keni qasje në numëratorin telefonik ose librarinë e plotë muzikore të smartfonit tuaj, në çdo kohë- shpejt dhe lehtë falë njohjes së shkrimit të dorës. Por gjithashtu nga informacioni i automjetit, si konsumi aktual i karburantit, apo këshillat për kursim karburanti përmes "Think Blue. Trainer." jeni thjesht një prekje gishti larg. Një aplikacion. Funksione të panumërta.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin 

Mbyll
Menu
Mbylle menunë

Polo.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team