Ndiqni rrugët që ia vlejnë.

Navigimi

Mund të jetë e vlefshme ndezja e navigacionit edhe në rrugët që njihni - me Car-Net "Guide & Inform Basic". Ky shërbim përdor informacione të aktualizuara nga interneti dhe mund t'ju paralajmërojë për bllokime trafiku në fazë të hershme dhe t'ju gjejë rrugë alternative. Ose mund të zbuloni një kafene apo restorant të ri me kërkimin online të pikave të interesit. Për vitin e parë, Car-Net "Guide & Inform Basic" është falas.

Sistemi opsional i navigimit "Discover Media" ka një ekran të madh me ngjyra, me prekje, 20,3 cm (8 inç) me strukturë të sipërme xhami. Operimi është mjaftë i lehtë, atë mundeni ta kontrolloni dhe nga ulësja e pasme përmes tabletit me aplikacionin "Volkswagen Media Control".

Dhe të mos harrojmë: Me radion, lexuesin e CD-ve për formatet MP3/WMA, porta USB, dy fole të kartave SD, një lidhje Bluetooth dhe gjashtë altoparlantë sigurohet një argëtim i mirë. Udhëtoni më shpesh në Evropë? Me hartat e navigimit për Evropën të ruajtura në kartën SD, jeni të pajisur në mënyrë optimale për turet e radhës. Gjithashtu optimale: montimi i ekranit mbi panelin instrumenteve. Kjo kontribuon për ergonomi dhe shikueshmëri më të mirë.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin 

Mbyll
Menu
Mbylle menunë

Polo.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team