Jepini Polos tuaj një pamje të re.

Paketa "Style”

Paketa "Style" ofron elemente dizajni të klasit të parë përveç pamjës së përsosur të përsosur sportiv dhe komfort. Ulëset sportive me mbështetje lumbare janë të mbuluara me lëkure sintetike në pamje karbon dhe copë dhe janë tepër të rehatshme - ndërkohë që modeli i bën tepër cool. Timoni multifunksional, doreza e levës së frenave të dorës dhe leva e marsheve prej lëkure janë një demonstrim i prekshëm i cilësisë së lartë të materialeve. Pamja e harmonizuar dhe modern kompletohet më së miri nga tapiceria e errët e tavanit, tapetat e dyshemesë para dhe mbrapa dhe elementet e lustruar me shkëlqim të dekorit me ngjyrën "Deep Iron". "Pakoja Style" është opsionale për Polon në linjat e pajisjeve "Comfortline" dhe "Highline".

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin 

Mbyll
Menu
Mbylle menunë

Polo.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team