Nëse dëshiron të jeni konfidentë dhe dinamikë.

R-Line "Pamja e Jashtme"

Me paketën opsionale R-Line "Pamja e Jashtme" theksoni pamjen sportive të Polos tuaj dhe në të njëjtën kohë bëni drejtësi me linjat elegante të automjetit. Përmban parakolpin dhe mbrapakolpin R-Line, grilën e radiatorit ngjyrë të zezë me sipërfaqe të ashpër, prurëset e ajrit me logon R-Line dhe zgjatues të pragjeve me ngjyrë të zezë me sipërfaqe të ashpër. Pjesa e pasme shkëlqen me spoilerin e zi mbrapa dhe difuzorin mbresëlënës sportiv R-Line me shirita të kromuar.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin 

Mbyll
Menu
Mbylle menunë

Polo.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team