Ngjajnë mirë për ju: Gama e disqeve Polo.

Si do t'i dëshironit? Poloja në pajisjet bazë vjen nga fabrika me disqe çeliku 14 inç dhe në linjën e pajisjeve "Comfortline" në disqe Alumini 15 inç "Sassari". Disqet prej Alumini 16 inç "Las Minas" janë pjesë e versionit standard të Polos në linjën e pajisjeve "Highline". Për linjën e pajisjeve "Comfortline" dhe "Highline" keni një larmi zgjedhjesh të disqeve opsionale prej Alumini: elegantet "Las Minas" (16 inç) me ngjyrë argjendi adamantiumi, disqet konfidente moderne "Torsby" (16 inç) me sipërfaqe të shndritshme dhe të zezë dhe disqet ekspresive \"Pamplona" (17 inç) të disponueshme vetëm për Polo Highline me pesë shufra dyshë të lyer me ngjyrë gri glamuri.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin 

Mbyll
Menu
Mbylle menunë

Polo.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team