Tregoni se kush jeni.

Karakter.

Një element i mrekullueshëm i dizajnit është shtylla C spikatëse e kabinës: Një shirit kromi me shkëlqim thekson tiparin coupé, e shtrihet përgjatë tavanit të automjetit. Në të njëjtën kohë, pjesa ballore spikatëse dhe pjesa anësore e qartë, i japin T-Roc-ut një pamje të fuqishme dhe plot vetëbesim!

Forma sportive coupé tërheq optikisht Crossover-in kompakt ashtu si ndëraksi i gjatë me dalje të pasme të shkurtër. Grila e madhe e radiatorit përpara, shiritat anësorë me ngjyrë të zezë tek harqet e gomave si dhe difuzori i fuqishëm në pjesën e pasme tregojnë se sa dinamizëm dhe kënaqësi ka në ngarjen e tij.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin 

Mbyll
Menu
Mbylle menunë

Konfident. Nga fillimi. T-Roc i ri.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team