Përkëdhelni shqisat tuaja.

Linja e pajisjeve "Atmosphere"

Touareg "Atmosphere" përkëdhel shqisat me dekorin luksoz të drurit poroz "Ulliri" dhe paketën e lëkurës "Vienna"¹ në nuancat e ngrohta të kafes. Tegelët dekorativë ngjyrë bezhë, pragjet e dyerve me metal, disqet 18 inç dhe shiritat e kromuar jashtë theksojnë pamjen elegante. Sipas kërkesës, mund të merrni shiritat dekorativë "Arre" të prodhuar prej druri elegant dhe paketën e lëkurës "Savona"² në dizajnin ekskluziv me dy nuanca dhe me ulëse të shkëlqyera ergoComfort përpara.

Pjesët qendrore e të brendshme të sediljeve me lëkurë "Vienna".

Pjesët qendrore dhe të brendshme të sediljeve me lëkurë "Savona".

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin 

Mbyll
Menu
Mbylle menunë
Start Video

Tani pranë partnerin tuaj të Volkswagen Touareg i ri.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team