Një estetikë tepër ekskluzive ju pret.

Linja e pajisjeve "Elegance"

Pjesa e jashtme e Touareg "Elegance" zbukurohet me disqe 18 inç me shkëlqim dhe shirita të kromuar në grilën e radiatorit, dritare dhe bordura anësore. Ambienti i brendshëm dominohet nga tonet hiri ose kaltër të këndshme dhe të zezës elegante - për shembull, te dekoret prej alumini dhe paketa e lëkurës "Vienna"¹ me tegel me kontrast në ngjyrë hiri të lehtë. Në mënyrë opsionale mund të kulmoni me paketën e lëkurës "Savona"², që përfshin ulëset e rehatshme ergoComfort për shoferin e pasagjerin para dhe shiritat dekorativë "Silver Birch" prej druri elegant.

Pjesët qendrore e të brendshme të sediljeve me lëkurë "Vienna".

Pjesët qendrore dhe të brendshme të sediljeve me lëkurë "Savona".

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin 

Mbyll
Menu
Mbylle menunë
Start Video

Tani pranë partnerin tuaj të Volkswagen Touareg i ri.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team