Infotainment dhe argëtim për çdo moment.

App-Connect Pa tel.

Me qëllim që të përdorni aplikacionet dhe përmbajtjet në mënyrë të rahatshme, egziston App-Connect Muzika, lajmet, hartat ose audion librat transferohen në ekranin e sistemit Infotainment dhe kështu ju mund t'i përdorni ato në pjesën e duhur dhe të dukshme për ju. Ekzistojnë tre ndërfaqe të mundshme për lidhjen e telefonave inteligjentë: Apple CarPlayTM, Google Android AutoTM dhe MirrorLink®. Veçanërisht e këndshme: përdorimi i Apple CarPlayTM përmes lidhjes pa tela për sistemet e navigimit "Discover Media" dhe "Discover Pro".

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin 

Mbyll
Zum Seitenanfang
Çmimore
Menu
Mbylle menunë

Golf i ri

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team