Tregoni Golf tuaj se çfarë dëshironi. Duke lëvizur pëllëmbën.

Discover Pro

Dëshironi të lishoni një këngë tjetër? Të ndryshohen cilësimet e sistemit? Të rritet intensiteti i ndriçimit? Nuk ka problem: Thjesht përdorni sistemin opsional për navigim "Discover Pro" me gjeste. Aktivizohet me një madhësi ekrani 25,4 cm (10 inç), shfaqje harte 3-D, tetë altoparlantë, marrje radio FM, DVD player (në përputhje me MP3, AAC dhe WMA), dy lojëra elektronike për karta SD , Ndërfaqja USB dhe ndërfaqja e telefonit celular Bluetooth - psionale me përdorimin e zërit. Me këtë, asnjë dëshirë nuk do të mbetet e pa përmbushur.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin 

Mbyll
Zum Seitenanfang
Çmimore
Menu
Mbylle menunë

Golf i ri

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team