Pa verbim. Pothuajse në të gjitha situatat.

IQ.LIGHT

Dritat opsionale të IQ.LIGHT - LED-Matrix me rregullim dinamik të rrezes së lartë "Dynamic Light Assist" ndriçojnë rrugën më shum dhe më larg. Falë teknologjisë Matrix, segmentet individuale LED mund të ndizen ose të fiken. Përparësia: Kur vozisni me një rreze të lartë, automjetet që vijnë nga ana e kundërt mund të regjistrohen përmes kamerës, si dhe automjetet para jush. Disa segmente LED janë të fikura në mënyrë që ju të mund të vozisni në dritë të lartë vazhdimisht pa verbuar përdoruesit e tjerë të rrugës.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin 

Mbyll
Zum Seitenanfang
Çmimore
Menu
Mbylle menunë

Golf i ri

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team