Super sportiv në jashtëzakonisht të rehatshëm: rregullim adaptiv i shasisë DCC

Konfor gjat vozitjes

Rregullimi opsional i përshtatshëm i shasisë DCC lejon cilësime precize përmes një kontrolli të butonit të shtypjes me kontroll gjeste ose, nëse dëshironi, me kontroll zanor. Në këtë mënyrë, rezhimet COMFORT, ECO dhe SPORT mund të zgjerohen individualisht dhe zonat e vendosjes përtej kufijve ekzistues janë të mundshme. Mbi mënyrën SPORT, një zonë me amortizim maksimal lejon lëvizjen minimale të trupit dhe veçanërisht reagimin e drejtpërdrejtë të automjetit. Nga ana tjetër, në modalitetin COMFORT, karoseria ndahet nga rruga sa më shumë që të jetë e mundur, duke rritur kështu komoditetin e ngasjes.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin 

Mbyll
Zum Seitenanfang
Çmimore
Menu
Mbylle menunë

Golf i ri

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team