Mirësevini në zonën tuaj të konforit

Konfor gjat vozitjes

Me ekranin dixhital, Golf-i juaj ofron nivel të lartë komoditeti gjat vozitjes:Tabela seriale instrumentale Cockpit Digital 25,4 cm (10 inç) e shoqëruar me radion "Composition Media" me madhësi 20,95 cm (8, 25 inç) 1 mbart të ardhmen në kokpitin. Për më tepër, ju mund të kontrolloni një sërë cilësimesh dhe sistemesh përmes menaxhimit të gjestit ose përdorimit të zërit 2. Kjo do të thotë: më pak butona, më shumë komoditet për ju. Me ekranin opsional Head-up fokusi juaj qëndron në rrugë. E megjithatë ju do të merrni të gjitha informacionet e rëndësishme duke projektuar xhamin e përparmë drejtpërdrejt në fushën tuaj të vizionit.

Lorem ipsum vix at error vocibus, sit at autem liber? Qui eu odio moderatius, populo pericula ex his. Mea hinc decore tempor ei, postulant honestatis eum ut. Eos te assum elaboraret, in ius fastidii officiis electram.

Lorem ipsum vix at error vocibus, sit at autem liber? Qui eu odio moderatius, populo pericula ex his. Mea hinc decore tempor ei, postulant honestatis eum ut. Eos te assum elaboraret, in ius fastidii officiis electram.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin 

Mbyll
Zum Seitenanfang
Çmimore
Menu
Mbylle menunë

Golf i ri

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team