Në këtë mënyrë ju mund të mbroheni nga të gjitha anët

Sistemi proaktiv i mbrojtjes së udhëtarëve

Sistemi opsional i mbrojtjes proaktive të udhëtarve brenda sistemit ju mbron në situata kritike, siç janë përplasjet e afërta. Ai mund të njohë një situatë me potencial të shtuar për një aksident.

Mbyll automatikisht dritaret, si dhe çatinë panoramike / çatinë rrëshqitëse dhe forcon rripat e sigurimit në mënyrë parandaluese. Është mirë të dihet se kjo është e realizueshme. Por është më mirë të mos e përjetoni kurrë.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin 

Mbyll
Zum Seitenanfang
Çmimore
Menu
Mbylle menunë

Golf i ri

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team