Golf. Me rrjet lidhur me botën.

We Connect

Golf i ri është pika juaj e hyrjes në shërbimet dixhitale nga Volkswagen. Nga fillimi, ju jeni plotësisht i lidhur me rrjetin dhe shërbime të shumta We Connect të cilat janë në dispozicionin tuaj. Pasi të aktivizoheni dhe të jeni identifikuar me ID-në tuaj të Volkswagen, ju mund të përdorni online shërbimet inovative shumë thjesht dhe falas. Connect1 e bën jetën tuaj të përditshme jo vetëm më të këndëshme, por edhe më të rehatshme. Ju jep akses në të gjitha informacionet e rëndësishme të automjetit dhe ju ofron lehtësi të përshtatshme me një telefonatë avarie, një pajisje alarmi online kundër vjedhjes ose një kalendar të orarit të shërbimit. Përveç kësaj, ju mund të përdorni smartphone-in tuaj si një çelës celular dhe kështu të hapni Golf-in tuaj pa kërkuar çelësin.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin 

Mbyll
Zum Seitenanfang
Çmimore
Menu
Mbylle menunë

Golf i ri

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team