Korsia e parakalimit të autostradës dixhitale

We Connect Plus

E gjithë bota e shërbimeve dixhitale dhe servisi i Volkswagen-it sjell lidhjen me Golf-in e ri në një nivel më të lartë: Opsionale, We Connect Plus ofron teknologji shtesë inteligjente. Nga navigimi inteligjent me mesazhet aktuale për media dhe rrjedhën e radios në internet te përdorimi i një smartphone si telekomandë për një numër funksionesh të automjetit. Për më shumë komoditet, argëtim dhe informacion në kohën aktuale..

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin 

Mbyll
Zum Seitenanfang
Çmimore
Menu
Mbylle menunë

Golf i ri

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team