„We Upgrade“. Në Golfin e ri ju gjithashtu mund të aktivizoni funksione dhe sisteme të
shumta.

We Upgrade

Mund të vendoset veçmas individualisht: Si një risi, funksionet në automjetin Golf për herë të parë jo vetëm që mund të azhurnohen, por në shumë raste - siç funksionon Ne Upgrade - dhe aktivizohen shtesë. Në të ardhmen, Kontrolli Automatik i Distancës ACC, Njohja e Shenjave të Trafikut, Regullimi Dinamike e Dritës së Gjatë "Light Assist", Ndriçimi i Ambientit, Navigacioni, App-Connect (Lidhja e Aplikacioneve më Smartphone), App-Connect Wireless (Lidhja e Aplikacioneve të iPhone pa tel), WLAN- Hotspot dhe kontrolli online i bazuar në zë mund të aktivizohen më tej.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin 

Mbyll
Zum Seitenanfang
Çmimore
Menu
Mbylle menunë

Golf i ri

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team