Një automjet që bie vërtet në sy.

Interieri

Sapo uleni në Passat GTE të ri, arrini të përjetoni një ndjesi lirie: Dekori horizontal në panelin e instrumenteve dhe lidhja me dyert e zgjerojnë vizualisht hapësirën e brendshme, duke e bërë të duket më e gjerë dhe e bollshme. Falë konsolës qendrore të optimizuar me një ndarje të madhe magazinimi, ambienti i brendshëm karakterizohet nga një përzierje e suksesshme e elegancës dhe organizimi funksional. Për këtë kontribuojnë edhe ulëset prej pëlhure me ngjyrë kaltërt të theksuar, si standard.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin 

Mbyll
Menu
Mbylle menunë

Passat GTE i ri.

 

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team