Tregoni vetëbesim.

Eksterieri

Dizajni i ri i Polos përcakton standarde të reja edhe në variantin bazë. Linja Tornado tërheq vëmendje me shikim të parë: Linja spikatëse e dizajnit shtrihet nga panelet ballore, tek panelet anësore në të katërt dyert, edhe në pjesën mbrapa, përreth Polos tuaj të ri. Kjo krijon një kontur të qartë që përcjell dinamikën progresive. Krahas fenerëve të rinj para dhe mbrapa, pamja përfshin dritat e ditës LED, ndriçimin e targave LED dhe disqet prej çeliku 14 inç me kapakë.
Poloja në linjën e pajisjeve "Comfortline" me disqet e tij 15 inç prej aliazhi dhe elementet e dekorit Limestone Grey Metallic për panelin e instrumenteve dhe panelin e dyerve të përparme ofron një plus të qartë në komfort.
Nëse e vlerësoni pamjen sportive të një automjeti, Polo në linjën e pajisjeve "Highline" do t'ju japë më të mirën për gjithçka. Rripi i kromuar i inkuadruar në parakolp dhe dritat e kuqe të errëta në pjesën e pasme, theksojnë pamjen sportive e elegante dhe përshtaten në mënyrë të përkryer me dizajnin. Disqet e aliazhit 16 inç kompletojnë me stil figurën e mrekullueshme të përgjithshme.

Disa nga fotot tregojnë pajisje opsionale me çmim shtesë. Foto ilustruese. Ofrohet vetëm nëpërmjet shoqërive partnere të VW. Deri në sasinë përfundimtare. Informacioni i dhënë përkon me njohuritë e disponueshme në kohën e botimit. Mund të ketë gabime shtypi ose modifikime. Ju lutemi, informohuni mbi gamën bazë të pajisjeve ose në seri çmimin e automjetit tuaj përpara nënshkrimit të kontratës së blerjes. Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë taksën standarde të konsumit (NoVA), 20% TVSH, tarifën e transportit dhe nuk marrin parasysh shtesat ose zbritjen e NoVA sipas nenit 6 të Ligjit për taksën standarde të konsumit. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin.

Mbyll
Menu
Mbylle menunë

Polo.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team