Argumente ndriçuese. Tashmë me shikim të parë.

Ecni para si shembull i shndritshëm: T-Cross është i pajisur si standard me fenerë halogjenë dhe drita dite LED në parakolp. Për linjën e pajisjeve Life, mund të porosisni fenerë LED me nënshkrimin tipik të T-Cross. Tek T-Cross Style vijnë si pajisje standard. Fenerët LED ku janë të integruar dritës e ditës LED, karakterizohen nga një vëllim i madh drite dhe një spektër drite të ngjashëm me të dritës së ditës. Ata përmirësojnë shikueshmërinë tuaj edhe në kushte të pafavorshme të motit.

Dritat e pasme LED, si standard, janë tërheqës të vërtetë për syrin - veçanërisht tek linja T-Cross Style, që është e pajisur edhe me drita pozicioni.

Shiriti reflektues i vazhdueshëm në pjesën e pasme ofron ndriçim indirekt dhe plotëson në mënyrë të përkryer konceptin e ndriçimit.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin

Mbyll
Menu
Mbylle menunë
Start Video

T-Cross i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team