Individual sa shijet tuaja.

Karakter.

A ju pëlqen kur automjeti juaj ka diçka ekstra që përfaqëson prekjen tuaj personale? Atëherë interieri standard dhe opsionet e dizajnit individual të T-Cross-it të ri patjetër që do t'ju frymëzojnë: Për elementet e dekorit, mund të zgjidhni nga tri paketa me dizajne të ndryshme Zgjidhni paketën e preferuar dhe jepini më tepër personalitet e shprehi ambientit të brendshëm të T-Cross-it tuaj falë skemave të ndryshme të ngjyrave për panelet qendrore dhe pjesët e brendshme të mbulesave të ulëseve, dekorin dhe finiturën e konsolës qendrore.

Krahas opsioneve të shumta të dizajnit, T-Cross ofron gjithashtu një nivel të lartë komforti: Linja e pajisjeve T-Cross Life është e pajisur me ulëse pëlhure të rehatshme dhe me cilësi të lartë. Tek T-Cross Style mund të uleni në ulëset e përparme sportive e të rehatshme.

Falë ndriçimit indirekt të ambientit për linjën e pajisjeve Style dhe si pajisje opsionale për T-Cross Life, nuk do të rrini dot pa ndriçimin të ambientit të brendshëm. Ndriçimi i ambientit përcakton thekse drite të brendshëm në T-Cross-in tuaj - kjo është tepër e këndshme dhe me plot stil sidomos kur udhëtoni natën dhe në udhëtime të gjata në errësirë.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin

Mbyll
Menu
Mbylle menunë
Start Video

T-Cross i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team