Hipni dhe ndjehuni mirë.

Ofron shumë arsye për kënaqësi: linja e pajisjeve Life. Me timonin multifunksional, për shembull, mund të kontrolloni stacionin e preferuar të radios me një prekje butoni. Udhëtoni shpesh? Pasi hapësira e ngarkesës është tepër praktike. Dyshemeja e bagazhit ofron hapësirë për objekte voluminoze dhe sedilja e pasme mund të paloset. Me ekranin multifunksional "Plus" në fushëpamjen tuaj direkte mund të shihni informacione të rëndësishme, si konsumi aktual i karburantit dhe autonomia e përllogaritur me një hedhje syri. Kutia e madhe magazinuese në mbështetësen qendrore të krahut është praktike, dhe elementet dekorative "Pineapple" me stil kontribuojnë për një interier të suksesshëm. Disqet prej Alumini 16 inç "Belmont" plotësojnë në mënyrë të përsosur pamjen dinamike të T-Cross tuaj.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin

Mbyll
Menu
Mbylle menunë
Start Video

T-Cross i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team