Shijoni tingullin bombastik.

Muzika pa bas nuk është e bukur? Sistemi opsional i zërit "beats" nga specialistët e audios beatsAudio lejon të gjithë në T-Cross të shijojnë një përvojë zëri të klasit të parë. Subvuferi shtesë me baset e tij të thellë ofron një dridhje në gropën e stomakut. Të gjitha njësitë furnizohen nga një amplifikator 8-kanalësh me energji 300 vat, i cili është i fuqishëm sa t'ju magjepsë e frymëzojë juve dhe pasagjerët tuaj.

Shijoni Apple Music deri në 6 muaj falas.*

Volkswagen Car-Net tani ju ofron më shumë avantazhe: Ju presin deri në 6 muaj Apple Music - një përzgjedhje prej më shumë se 50 milionë këngësh që mund t'i shijoni në iPhone ose smartfonin tuaj Android, si dhe në kompjuterin tuaj, apo përmes CarPlay në Volkswagen tuaj. Avantazhe të shumta, si radioja Liveradio Beats 1, informacione kulturore të përditësuara dhe Content ekskluziv - të transmetuara direkt ose offline, por gjithmonë pa ndërprerje reklamash.

 

* Vlen vetëm për anëtarësimet individuale; 3 muaj falas me anëtarësim ekzistues; nuk mund të kombinohet me oferta e promocione të tjera; Pas përfundimit të fazës falas, anëtarësimi zgjatet automatikisht. Kodi është i vlefshëm për 12 muaj. Ky kod kuponi nuk mund të rishitet, nuk mund të konvertohen në të holla dhe nuk zëvendësohet në rast humbjeje apo vjedhjeje. I vlefshëm vetëm për Apple Music në Austri. Kërkohet llogari në iTunes. Zbatohen vetëm kushtet Apple Media Services; Kushtet e zbatueshme për vendin tuaj i gjeni në faqen https://www.apple.com/legal/internet-service/itunes.Duhet të jeni të paktën 13 vjeç dhe vendbanimi juaj duhet të jetë në shtetin e dyqanit përmes të cilit përfitoni kodin. Produkte dhe shërbime kompatible të kërkuara. Apple Music është markë e regjistruar e Apple Inc. Apple nuk është pjesëmarrës apo sponsor në këtë promocion.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin

Mbyll
Menu
Mbylle menunë
Start Video

T-Cross i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team