Ndiqni itinerare që ia vlejnë.

Sistemi opsional i navigimit "Discover Media" për radion "Composition Media" është i pajisur me një ekran me ngjyra TFT 20,3 cm (8 inç), me prekje, materialet e hartës të instaluara për Evropën, një ekran me prekje me sensorë afërsie dhe një lexues CD për formatet MP3, AAC dhe WMA me gjashtë altoparlantë. Sistemi ka gjithashtu dy fole karte SD, një portë USB (tipi A) dhe një ndërfaqe Bluetooth për telefonat celularë. Dhe me shërbimet celulare online Car-Net, jeni të lidhur mirë gjatë lëvizjeve tuaja.

Nëse dëshironi, mund të dëgjoni vetëm radio.

Tek Si pajisja opsionale Radio "Composition Media"  përmbahen  gjashtë altoparlantë. Ajo përmban të gjitha funksionet dhe opsionet e lidhjes së modelit të lartpërmendur, si dhe një portë USB (tipi A). Gjithashtu është shumë i rehatshëm për t'u përdorur me një ekran me prekje, me ngjyra, 20,3 cm (8 inç).

Radioja   standarde "Composition Colour" ka një ekran me ngjyra, me prekje, me madhësi 16,5 cm (6,5 inç), me të cilën mund të luani muzikë edhe në formatet MP3 e WMA.  Ajo kap stacionet e radios në bandën FM dhe ka dy porta USB (tipi C). Celulari juaj mund të lidhet përmes Bluetooth. Tingulli prodhohet nga gjashtë altoparlantë të cilësisë së lartë.

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin

Mbyll
Menu
Mbylle menunë
Start Video

T-Cross i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team