Qëndroni fleksibil në lëvizje.

Çanta blerjesh, pajisje të mëdha sportive apo bagazhe voluminoze- ulëset e pasme dhe bagazhi i T-Cross ju ofrojnë shumë hapësira magazinimi. Madje, ai bind me një shkallë të lartë fleksibiliteti, që vjen si standard: Ulësja variabile e pasme mund të përshtatet sipas dëshirave tuaja. Mund ta spostoni para si një të tërë për të përdorur hapësirën e magazinimit për bagazhet tuaja ose për çantat e blerjeve, ose mund ta palosni plotësisht ose në mënyrë asimetrike për të formuar një sipërfaqe të sheshtë ngarkimi. Varet krejtësisht nga ju. Falë konceptit të hapësirës në ulëset e pasme, mund të udhëtoni mirë dhe në mënyrë të rehatshme, sepse hapësira e madhe e këmbëve u jep njerëzve vend për të lëvizur. 

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin

Mbyll
Menu
Mbylle menunë
Start Video

T-Cross i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team