Karakter i fortë me elementë të rinj

T-Roc Exterieur

Dizajni i mprehtë SUV i T-Roc të ri tregon një personalitet të fortë - tuajin. Kjo sigurohet gjithashtu nga një përzgjedhje e pikave kryesore të dizajnit, të tilla si fenerët LED, si dhe shiritat e kromit, të cilët nënvizojnë pamjen e veçantë të pjesës së përparme sportive. Për t'i dhënë T-Roc tuaj një prekje unike përfundimi, ju gjithashtu mund të zgjidhni nga tetë bojëra. Mund të krijoni pika të tjera vizuale me një çati në një ngjyrë të kundërta dhe rrota aliazh Misano 19 inç 1 në të zezë.

T-Roc R-Line

T-Roc R-Line

T-Roc Style

T-Roc Style

T-Roc R-Line

T-Roc R-Line

T-Roc Style

T-Roc Style

Unsere Fahrzeuge sind serienmäßig mit Sommerreifen ausgestattet. Seit dem 01.01.2008 sind Sie in Österreich gesetzlich verpflichtet, Ihr Fahrzeug winterlichen Witterungsbedingungen anzupassen. 

Automjetet e paraqitura në këtë prezantim mund të ndryshojnë në disa detaje nga programi faktik i porosive në Austri. Në disa raste, ka pajisje të veçanta që vijnë me çmim shtesë. Të gjitha çmimet janë udhëzuese, jo detyruese e të pa negociueshme që përfshijnë 18% TVSH dhe të gjitha taksat e aplikueshme në Republikën e Kosovës. Për të lehtësuar leximin e teksteve, kemi zgjedhur formën mashkullore ose femërore të fjalëve personale. Kjo në asnjë mënyrë nuk nënkupton diskriminim me bazë gjinie. Faleminderit për mirëkuptimin 

Mbyll
Menu
Mbylle menunë

T-Roc i ri

Karakter i fortë me elementë të rinj

Karakter i fortë me elementë të rinj

T-Roc i ri

Karakter i fortë me elementë të rinj

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team