Radioja

Dëgjo më mirë

Një radio që e bën çdo udhëtim më gjallërues. Me muzikë apo informacione emocionuese.

  • 25,4 cm (10 inç)
  • 2 porta USB, tipi C
  • Ndërfaqe telefonike përmes Bluetooth
  • Njohja e tabelave të trafikut
  • DAB+
  • Altoparlantë para (standard) dhe mbrapa (sipas kërkesës)
  • Përgatitja për sistemin e navigimit me Streaming & internet

Navigimi parashikues

Radioja bëhet Navi

Shtesa e navigimit për radion tuaj: Sistemi autodidakt i navigimit memorizon destinacionet e vizituara shpesh dhe itineraret e preferuar. Edhe pa vendosur destinacionin tuaj, sistemi monitoron në sfond itineraret, ju informon në rast bllokimesh trafiku dhe sugjeron itineraret alternative.

beats Soundsystem

Keni nevojë për bas?

Marka e kufjeve Beats nga Dr. Dre është me famë botërore. Sistemi opsional i disponueshëm në ID.3 tuaj vjen nga i njëjti specialist i tingujve. Gjashtë altoparlantë të rakorduar ofrojnë tingullin e përsosur në çdo vend dhe nënvuferi shtesë dërgon basin e tij ekstra direkt në stomak pa devijime të mëdha. Të gjithë altoparlantët furnizohen nga një amplifikator 300 vat me 8 kanale.  

Mbyll
Menu
Mbylle menunë

ID.3 i ri.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team