Menu
Mbylle menunë

2.10.2020 Volkswagen Arteon

Arteon është veturë Sportive Premium Coupe e cila njëkohësisht ofron rehatinë dhe ndjenjën e hapësirës së gjerë.

Në të ofrohen pajisjet e nivelit më të lartë të teknologjisë, funksionalitetit dhe sigurisë.

Vetura në videon bashkangjitur është e pakos R-Line 2.0 TDI DSG me 190 KF e cila vjen me pajisjet standarde si:

Sistem Navigimi
Dritat Led me drita të këndit Dinamike
Instrumentabelë Dixhitale
Adaptive Cruze Control deri në 210 KMH/ Front Assist dhe Frenimin emergjent në qytet

 

Si dhe është e pajisur me pajisjet shtesë si:

Kamerë 360 Shkallë
Panoramë
Amortizim për rrugë të vrrazhda dhe
Disqe Alumini 20"

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team