Menu
Mbylle menunë

3.5.2024

Porsche Prishtina po fillon pergatitjet per hapjen dyerve të saj të reja. Një objekt i ri, i ndarë në dy pjesë dhe me një mori karakteristikash inovative, për të krijuar një koncept të avansuar, duke i bërë përvojat e brendit më atraktive se kurrë më parë për klientët besnik.

Emocioni për një përvojë të paharrueshme të automobilizmit po rritet me ndërtimin e showroom-it të ri. Ky ambient i shkëlqyeshëm do të jetë thjesht më shumë se një vend për të prezantuar modelet e reja.

Më shumë sesa thjesht krijim i përvojave, Porsche Prishtina synon gjithashtu të bëhet shtëpi për klientët besnik.

Falë moduleve dhe prezantimeve interaktive, përvoja e klientit në dyqan do të bëhet edhe më tërheqëse.  Veturat e reja, ngjyrat më të ngrohta, identiteti akustik i brendit dhe aroma të klasit të lartë sigurojnë një atmosferë të këndshme, duke komunikuar me konsumatorin përmes të gjitha shqisave.

Duke u përqendruar në përdorimin e standardeve më të larta evropiane, Porsche Prishtina ju siguron cilësinë dhe besueshmërinë që janë thelbësore për klientët tanë.

Çdo detaj është i hartuar me kujdes për të siguruar një përvojë të mrekullueshme. Hapja e showroom-it të ri shënon një fazë të re në angazhimin tonë për përvojën e klientit dhe për të vendosur një standard të lartë në autoindustri. Në fakt, showroom-i i ri është një shenjë e qartë e këtij angazhimi dhe një premtim për një të ardhme të ndritshme për dashamirët e luksit dhe performancës.

Deri në hapje të showroom-it na gjeni në këto dy lokacione:

Magjistralja Prishtinë - Ferizaj - km3, ngjitur me objektin aktual.

Albi Mall - Veternik, hyrja A.

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team