Thekse elegante në të zezën e përjetshme

Paketa e dizajnit në stilin e zi

Paketa e dizajnit Black Style, e disponueshme për T-Roc Style dhe R-Line të re, e bën automjetin tuaj edhe më ekskluziv. Thekset elegante dhe detajet mbresëlënëse në të zezën e përjetshme ju japin një përshtypje të asaj që ju pret në brendësinë e gjerë.

- Pasqyrat e jashtme, shiritat e zbukurimit në pjesën e përparme dhe anash, zbukurimi i tubit të fundit të lyer me ngjyrë të zezë
- Kangjella e çatisë në të zezë
- Rrota aliazhi 18 inç Grange Hill1 me lyerje të zezë
- Shtyllat C me tablo me pamje karboni2
- Xhamat anësore dhe të pasme të errëta
- Titulli i zi
- E zezë dekorative me shkëlqim
- Korniza të zeza rreth ndenjave në anët e shoferit dhe pasagjerit të përparmë dhe rreth sistemit të informacionit argëtues

Mbyll
Menu
Mbylle menunë

T-Roc i ri

Karakter i fortë me elementë të rinj

Karakter i fortë me elementë të rinj

T-Roc i ri

Karakter i fortë me elementë të rinj

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team