Forca vjen nga brenda

T-Roc Pjesa e brendshme

Pjesa e brendshme e T-Roc ju mirëpret me pajisje të cilësisë së lartë. Një panel i butë dash me qepje dekorative përmirëson ndjesinë e cilësisë së lartë të kabinës së dixhitalizuar. Butonat klasikë i kanë lënë vendin sipërfaqeve moderne, të ndjeshme ndaj prekjes këtu - gjithashtu në timonin sportiv shumëfunksional, i cili është standard për linjën e pajisjeve R-Line. Sediljet përputhen gjithashtu me cilësinë e re në brendësi: për shembull, në linjën e pajisjeve Style me mbulesa me cilësi të lartë dhe tërheqëse vizualisht në ArtVelours. Nëse dëshironi të jeni edhe më të rehatshëm, zgjidhni sediljet prej lëkure të projektuara rishtazi me rregullim elektrik në 14 drejtime dhe ngrohje të sediljeve.

T-Roc R-Line

T-Roc Style

T-Roc R-Line

T-Roc Style

Mbyll
Menu
Mbylle menunë

T-Roc i ri

Karakter i fortë me elementë të rinj

Karakter i fortë me elementë të rinj

T-Roc i ri

Karakter i fortë me elementë të rinj

Hoppla!
Ihr Browser scheint nicht aktuell zu sein. Eventuell funktioniert unsere Webseite nicht optimal. Die meisten Browser (nicht jedoch MS Internet Explorer 11 & älter) funktionieren dennoch problemlos.

Wir empfehlen Ihnen ein Update Ihres Webbrowsers!
Die jeweils neueste Version kann überall im Internet ein gutes Erlebnis sicherstellen.

Danke für Ihren Besuch und viel Spaß,
Ihr Volkswagen Team